З моменту запуску в 2012 році Choetech заслужив визнання виробників у цій галузі, і зараз є одним із провідних світових постачальників першокласних мобільних аксесуарів, особливо у сфері бездротової зарядки. Завдяки міцній репутації та давній прихильності клієнтам, Choetech продовжує швидко розвиватися.

Про Choetech

Чому Choetech?

У CHOETECH ми постійно прагнемо знаходити нові способи зробити вибір наших клієнтів простішим і ефективнішим. Як дизайнери продуктів, інженери, виробники та лідери продажів, ми розширюємо межі того, що можливо в технології бездротової зарядки, пристрасно присвячуючи себе забезпеченню надійних продуктів з акцентом на ефективності та якості.

Power To The Best. Make Life Simple, Green.

– Choetech

Підвищення якості

Ми віримо, що якість має постійно покращуватися, тому ми створюємо найкраще з найкращого, а потім знову кидаємо собі виклик, щоб перевершити найкраще.

Розумне та просте рішення

Ми визначаємо хороший дизайн як простий, розумний і легкий у використанні. Ми прагнемо звільнити руки, безпечну зарядку та ефективне рішення для зарядки.

Технологія розширення можливостей

Рухайтеся вперед, щоб отримати найкращий досвід, зберігаючи при цьому основні технології, які необхідно впровадити у свій спосіб життя. Перетворення технологій у форму, де ви можете випробувати або отримати допомогу.

Цінності Choetech

Magsafe, бездротові зарядні пристрої та сонячні зарядні пристрої також відповідають розвитку світової концепції захисту навколишнього середовища. По-перше, він може реалізувати спільне використання портів бездротової зарядки та заощадити багато матеріалів та коштів. Завдяки розробці загальнодоступного обладнання для бездротової зарядки кількість використання батареї буде суттєво зменшена, і в той же час можна буде зменшити велику кількість твердих відходів, що захистить навколишнє середовище.

Як ми починали

Ми живемо у світі технологій, покликаних зробити наше життя зручнішим і продуктивнішим. Але ми також живемо в технологічному світі, який стримується одним – кабелями. Choetech виникла в 2012 році з одним питанням: що, якби ми змогли перерізати кабелі та стрибнути в майбутнє?

Наш старт був як і будь-який інший – на орендованій квартирі. Наша команда засновників залишила свою роботу і працювала день і ніч над створенням схем бездротової зарядки, які ми пізніше продали місцевим виробникам взуття, які використовували нашу технологію для створення устілок з підігрівом. Взимку 2012 року у нас завжди були теплі ноги.

Продукція

Бездротові зарядні пристрої

USB кабелі

Сонячні зарядні пристрої

Електростанції

Аксесуари

Хаби та Докк-станції

Павербанки

Автомобільні зарядні пристрої

Настінні зарядні пристрої

Кабелі HDMI

Бездротові навушники

Всі

Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації про Choetech або відвідайте сайт choetech.com