Забезпечення кіберстійкої безпеки, що працює

Змініть безпеку — забезпечте кіберстійкість

 

Інноваційні та доступні рішення Hillstone Networks для кібербезпеки змінюють корпоративну безпеку, забезпечуючи кібер-стійкість при зниженні TCO. Захистіть своє підприємство з інноваційним і доступним портфоліо кібербезпеки від Hillstone Networks – від краю підприємства до хмари. Наш портфель включає в себе рішення NGFW, SD-WAN, ZTNA, NDR, XDR, Micro-segmentation і CWPP.

З перевіреною новітньою технологією AI/ML, вдосконаленою протягом останнього десятиліття, платформа Hillstone плавно інтегрується у фреймворк SecOps, забезпечуючи гарантії для директорів, що їхні підприємства добре захищені.

Наші рішення надають підприємствам і постачальникам послуг інформацію, що дає змогу всебічно бачити, розуміти і швидко реагувати на багатошарові, багатоступеневі кіберзагрози.

Hillstone Networks – Портфель продуктів

Інноваційні та доступні рішення в галузі кібербезпеки для глобальних підприємств

Прикордонний захист

Зміцнення першої лінії захисту від багатоступінчастих, багаторівневих атак.

Хмарний захист

Захист робочих навантажень у віртуальних інфраструктурах, таких як публічні, приватні та гібридні хмари.

Захист серверів

Захистіть свої критично важливі сервери та програми від сучасних загроз.

Захист додатків

Надайте рішення корпоративного класу для ефективного захисту та масштабування програм.

Управління безпекою

Централізуйте та автоматизуйте управління та забезпечення безпеки всього підприємства.

Hillstone Networks – Портфель рішень

Допомога CISO та службам безпеки у вирішенні сьогоднішніх та завтрашніх проблем безпеки

Безпечна SD-WAN для розподілених підприємств

Забезпечте безпеку у світі, орієнтованому на хмару, завдяки покращеній видимості поведінки користувачів, пристроїв та доступу у будь-якому місці.

Розширене виявлення та реагування (XDR) оптимізує операції безпеки

Збір та кореляція даних з будь-якого джерела для виявлення, сортування, розслідування, пошуку та реагування на загрози, а також зниження втоми від попереджень SOC та підвищення загальної продуктивності.

Захист хмарних робочих навантажень (CWPP) для гібридних та мультихмарних розгортань

Послідовний захист робочих навантажень хмар у різних хмарних середовищах і складних архітектурах з широким спектром покриття – від порожніх хостів до віртуальних машин, контейнерів і безсерверних систем.

Мікросегментація для захисту віртуальних машин

Управління мережним доступом між робочими навантаженнями для розширеного та інтегрованого захисту рівня 4-7 у віртуальних розгортаннях з розподіленою архітектурою для легкого масштабування та переносимості.

Виявлення та реагування мережі (NDR) для безперервного моніторингу мережі

Захистіть свою цифрову інфраструктуру завдяки всебічній видимості трафіку та широким можливостям виявлення загроз та аномалій, глибоко інтегрованих у SOAR, SIEM та системи сторонніх виробників.

ZTNA built on an Enterprise Security Foundation

Забезпечте безпечний доступ до всіх внутрішніх програм із будь-якого місця за допомогою різних схем автентифікації в основних операційних системах, а також безперервного моніторингу з інтелектуальним забезпеченням виконання.

Чому Hillstone? Безпека, що працює!

Ми створюємо “Безпеку, яка працює”, надаючи комплексний портфель рішень з кібербезпеки. Ця вичерпна пропозиція дозволяє нашим користувачам відчути вплив наших рішень і мати уявлення про те, що відбувається. Прикладом цього може слугувати наше дворазове включення до списку Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Network Firewalls, а також наша класифікація Visionary in Gartner’s Magic Quadrant for Network Firewalls. Кваліфікація “візіонер” показує, що наша система безпеки працює з погляду легітимності та аналітики. Кваліфікація Peer Insights показує, що ми маємо продукти безпеки, які просто і ефективно працюють для команд безпеки по всьому світу.

  • Аналітика безпеки, доповнена AI/ML. Як один із перших виробників, що випустили міжмережевий екран на базі AI, і має більш ніж десятирічний досвід інновацій і досвіду у сфері безпеки AI/ML, великий набір можливостей Hillstone від другого до сьомого рівня дасть змогу підвищити безпеку вашого підприємства.
  • Послідовний новатор у сфері кібербезпеки. Як зростаючий гравець на ринку безпеки, компанія Hillstone визнана провідними аналітиками, як-от Gartner, з багаторічною присутністю в трьох MQ і визнанням як перспективного постачальника мережевих брандмауерів.
  • Глобальна присутність для більш ніж 23 000 підприємств по всьому світу. Hillstone надає рішення операторського класу, які масштабуються від найменших філій до найбільших хмарних центрів обробки даних. Ці рішення охоплюють сучасні поверхні атак, розпізнають сучасні загрози та можуть гнучко реалізовувати стратегії пом’якшення наслідків після порушення.
  • Зниження сукупної вартості володіння в поєднанні з інтегрованим пакетом. Інтегрована платформа Hillstone являє собою доступне, але передове рішення, призначене для захисту клієнтів від атак кібербезпеки, що розвиваються. Hillstone надає цілісну інформацію, об’єднуючи комплексні оповіщення із зовнішніми даними.
Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації про компанію Hillstone Networks або відвідайте сайт www.hillstonenet.com.