Забезпечте кіберстійкий захист, який працює

Перебудуйте безпеку – прийміть кіберстійкість

Інноваційні та доступні рішення з кібербезпеки від Hillstone Networks перевертають уявлення про безпеку підприємств, забезпечуючи кіберстійкість та знижуючи загальну вартість володіння. Захистіть своє підприємство за допомогою інноваційного та доступного портфоліо рішень з кібербезпеки від Hillstone Networks – від периферії підприємства до хмарних технологій. Наш портфель включає рішення NGFW, SD-WAN, ZTNA, NDR, XDR, мікросегментацію та CWPP.

Завдяки передовим технологіям AI/ML, вдосконаленим протягом останнього десятиліття, платформа Hillstone легко інтегрується в структури SecOps, забезпечуючи впевненість CISO в тому, що їхні підприємства надійно захищені.

Наші рішення надають підприємствам і постачальникам послуг можливість бачити, розуміти і швидко реагувати на багатошарові, багатоступеневі кіберзагрози.

 

Hillstone Networks – Портфель продуктів

Інноваційні та доступні рішення з кібербезпеки для глобальних підприємств

Захист країв

Посилення першої лінії захисту від багатоступеневих, багаторівневих атак.

Хмарний захист

Захистіть робочі навантаження у віртуалізованих інфраструктурах, таких як публічні, приватні та гібридні хмари.

Захист сервера

Захистіть свої критичні сервери та програми від сучасних загроз.

Захист додатків

Надайте рішення корпоративного класу для ефективного захисту та масштабування програм.

Управління безпекою

Централізуйте й автоматизуйте управління безпекою та забезпечення її дотримання на всьому підприємстві.

Hillstone Networks – Портфель рішень

Допомога ІТ-директорам і командам безпеки у вирішенні сьогоднішніх і завтрашніх проблем безпеки

Безпечна SD-WAN для розподілених підприємств

Забезпечуйте безпеку в хмаро орієнтованому світі за допомогою поліпшеної видимості поведінки користувачів, пристроїв і доступу в будь-якому місці.

Розширене виявлення та реагування (XDR) оптимізує операції з безпеки

Збирайте та корелюйте дані з будь-яких джерел, щоб виявляти, сортувати, розслідувати, відстежувати та реагувати на загрози, зменшуючи при цьому втому від тривог SOC та підвищуючи загальну продуктивність.

Захист хмарних робочих навантажень (CWPP) для гібридних і мультихмарних розгортань

Послідовний захист хмарних робочих навантажень у різних хмарних середовищах і складних архітектурах із широким спектром покриття – від “голих” хостів до віртуальних машин, контейнерів і безсерверних систем..

Мікросегментація для захисту віртуальних машин

Керуйте доступом до мережі між робочими навантаженнями для розширеного та інтегрованого захисту рівнів 4-7 у віртуальних розгортаннях із розподіленою архітектурою для легкого масштабування та перенесення.

Виявлення та реагування мережі (NDR) для безперервного моніторингу мережі

Захистіть свою цифрову інфраструктуру за допомогою комплексної видимості трафіку та широких можливостей виявлення загроз і аномалій, глибоко інтегрованих з SOAR, SIEM і системами сторонніх виробників.

ZTNA побудована на основі Enterprise Security Foundation

Забезпечте безпечний доступ до всіх внутрішніх додатків з будь-якого місця за допомогою різноманітних схем автентифікації в основних операційних системах, а також безперервний моніторинг з інтелектуальним застосуванням.

Чому Hillstone? Безпека, яка працює!

Ми створюємо “Безпеку, яка працює”, надаючи комплексний портфель рішень з кібербезпеки. Ця вичерпна пропозиція дозволяє нашим користувачам відчути вплив наших рішень і мати уявлення про те, що відбувається. Прикладом цього є включення нашого дуету до рейтингу Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Network Firewalls, а також наша класифікація як Visionary in Gartner’s Magic Quadrant for Network Firewalls. Кваліфікація візіонера свідчить про те, що наша система безпеки працює з точки зору легітимності та аналітики. Кваліфікація Peer Insights свідчить про те, що ми пропонуємо продукти безпеки, які працюють просто та ефективно для команд безпеки по всьому світу.

 • Розширена аналітика безпеки на основі AI/ML
  Як один з перших постачальників, який випустив брандмауер на основі штучного інтелекту, і з більш ніж десятирічним досвідом інновацій та досвіду в сфері безпеки AI/ML, Hillstone пропонує широкий набір можливостей на рівнях від 2 до 7, які сприятимуть підвищенню рівня безпеки вашого підприємства.
 • Послідовний новатор у сфері кібербезпеки
  Як зростаючий гравець на ринку безпеки, Hillstone визнаний провідними аналітиками, такими як Gartner, з багаторічною присутністю в трьох MQ і визнаний Visionary постачальником мережевих брандмауерів.
 • Глобальна присутність для більш ніж 23 000 підприємств по всьому світу
  Hillstone пропонує рішення операторського класу, які масштабуються від найменших філій до найбільших хмарних центрів обробки даних. Ці рішення покривають сучасні поверхні атак, розпізнають сучасні загрози та можуть гнучко впроваджувати стратегії пом’якшення наслідків порушень.
 • Зниження сукупної вартості володіння в тандемі з інтегрованим пакетом
  Інтегрована платформа Hillstone забезпечує доступне, але при цьому передове рішення, призначене для захисту клієнтів від еволюціонуючих атак кібербезпеки. Hillstone надає цілісну картину, об’єднуючи комплексні оповіщення із зовнішньою розвідкою.

Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації про Hillstone Networks або відвідайте hillstonenet.com