Mirobase

Розумна система контролю активності співробітників у робочий час

Комплекс Mirobase призначено для спостереження за співробітниками на робочих місцях ПК, а також оцінювання ефективності їхньої роботи на основі чинників, представлених у численних звітах, які формує програма.

“Mirobase PRO” – це система моніторингу нового покоління, яка створена для того, щоб у Вас була можливість забезпечити безпеку загалом (у віртуальному та фізичному середовищі).

Розпізнавання облич з веб-камери – розробники компанії створили унікальну власну технологію, на базі навченої нейромережі та штучного інтелекту. Для роботи системи необов’язково мати підключення в глобальну мережу Інтернет, оскільки всі процеси замкнуті всередині мережі корпорації. Жодних додаткових серверів або підключення до них не потрібно.

“StopPhoto” – одна з найунікальніших функцій рішення для захисту конфіденційної інформації, яка дає змогу запобігти спробі зловмисника зробити фотографію екрана ПК на камеру смартфона.

Усі продукти “Mirobase PRO” здійснюють контроль за клієнтськими пристроями, що працюють під управлінням Windows, Linux і macOS.