Netgear

NETGEAR бере ідеї та перетворює їх на інноваційні мережеві продукти, які об’єднують людей, зміцнюють бізнес і вдосконалюють наше життя

Для будинку

Найсучасніші та швидкісні мережеві технології NETGEAR допоможуть вам створити свій власний унікальний “цифровий” будинок. Наші продукти прості у використанні, і з їхньою допомогою ви завжди зможете дивитися фільми через Інтернет, відтворювати відео на планшеті без буферизації, стежити за своїм будинком зі смартфона і безпечно зберігати сімейні фотографії. Ми забезпечимо найкращу швидкість, покриття та продуктивність вашої домашньої мережі, і ви завжди матимете найшвидший бездротовий Інтернет, чудову якість онлайн-трансляцій, можливість віддаленого відеоспостереження за будинком і безпечного зберігання даних. Ми самі подбаємо про безперебійну роботу вашої мережі – вам не доведеться відволікатися на це від важливих справ.

Для бізнесу

Найголовніше в бізнесі – це довіра. Особливо, коли справа стосується корпоративної мережі. У вас невелика компанія з великими планами? Чи підприємство середнього бізнесу, націлене на подальший розвиток? У будь-якому разі, те, що вам потрібно – це безпечний спільний доступ до мережі, захист віддалених підключень і надійні інструменти для роботи. Усе це ви отримаєте разом із мережевими продуктами та рішеннями NETGEAR для зберігання і захисту даних без витрат і складнощів, характерних для великих ІТ-компаній. Наші передові мережеві продукти надійні, доступні, прості в установці та обслуговуванні. Ми постачаємо рішення, на які ви можете покластися, не відриваючись від найголовнішого – розвитку свого бізнесу.

Для постачальників послуг

Клієнт завжди має бути задоволений. Ми розуміємо це і робимо все для успіху вашої компанії. Завдяки інструментам і рішенням NETGEAR ви зможете задовольнити будь-які потреби клієнтів і підтримувати з ними взаємовигідну співпрацю. Партнери NETGEAR успішно розгортають домашні мережі, інформаційні комплекси, системи безпеки й автоматизації та впроваджують мобільні рішення. Ми розробляємо індивідуальні, економічно ефективні та масштабовані рішення, що забезпечують найкращий кінцевий результат.