Nomadix

INTERNET BANDWIDTH MANAGEMENT AND ACCESS GATEWAYS

Компанія Nomadix – провідний виробник рішень для інтелектуальних дротових і бездротових мереж. Nomadix виробляє сімейство Шлюзів Доступу (Access Gateways) з вбудованим запатентованим програмним забезпеченням “Механізм Мережевого Обслуговування” (Network Service Engine NSE™). 

До кінця 2013 року в усьому світі встановлено понад 60 тисяч суспільно доступних мереж під управлінням Nomadix NSE. Авторитет Nomadix визнаний провідним виробником мережевого обладнання компанією Cisco, в результаті чого в готельному секторі технологія Cisco BBSM повсюдно замінюється більш ефективною технологією Nomadix.

Технологія Nomadix використовується багатьма всесвітньо відомими провайдерами та операторами, такими, як Boingo Wireless, T-Deutsche Telekom, iPASS, GRIC, Bee Line. Готельні мережі, які прийняли Nomadix для створення гостьового доступу до Інтернету, це Marriott, Starwood (Sheraton), Hilton, Best Western, Intercontinental, Double Tree і багато інших.

Назва компанії Nomadix походить від поєднання слів “nomadic computing” – кочові (або переносні) обчислення. Така назва найточніше відображає суть задуманої навіть не технології, а цілої концепції мобільного Інтернету, подібного до мобільної телефонії. Сенс технології – забезпечення переміщуваних користувачів таким самим обчислювальним середовищем, як якби вони перебували у звичному для себе офісі або аналогічному постійному робочому місці.

Засновник компанії Леонард Клейнрок є одним з основоположників глобальної мережі, і проблеми щодо забезпечення переміщених користувачів доступом до Інтернету були ним окреслені ще майже 20 років тому. У той час, у 1995 році, про мобільність в Інтернеті потенційні користувачі могли тільки мріяти. Початком практичної реалізації нової концепції став винахід технології Динамічної Трансляції Адрес (Dynamic Address Translation – DAT), патент на яку було отримано в середині 90-х років.

Наразі ключовим компонентом технології є запатентований Механізм Мережевого Обслуговування – Nomadix Service Engine NSE, що працює на апаратній платформі під загальною назвою Access Gateway під управлінням операційної системи реального часу VxWorks. Багато компонентів також запатентовані або очікують реєстрації в Патентному відомстві США та інших країн.

Основною перевагою рішень Nomadix є поєднання зручних засобів управління мережею з простотою розгортання сервісів останнього покоління, невисокими початковими витратами і надійністю експлуатації. Це поєднання створює платформу для швидкого впровадження технологій доступу (WiFi, WiMAX, MESH) і новітніх комерційних телекомунікаційних послуг (IPTV, VoIP).