Поєднуючи наші власні комунікаційні платформи OpenScape та пропозиції стратегічних партнерів, включаючи Unify Office від RingCentral та хмарний контакт-центр на базі CXone, ми допомагаємо підприємствам працювати з будь-якого місця, використовуючи найкращі у своєму класі засоби зв’язку, контакт-центри та інструменти для співпраці.

Про Unify

Рішення Atos Unify дають змогу організаціям будь-якого розміру трансформувати способи співпраці, створюючи більш згуртовану та продуктивну робочу силу, що може значно підвищити продуктивність команди, індивідуальну залученість та ефективність бізнесу.

Портфоліо Atos Unify пропонує повний набір рішень для уніфікованих комунікацій і спільної роботи – від повністю інтегрованих програмних додатків до глобальних сервісів, які їх впроваджують і керують ними, – з можливістю надавати все це в будь-якій точці світу.

Ось чотири способи, як Atos Unify може допомогти вам – прямо зараз:

 
  • Гнучко та економічно ефективно мігруйте свою комунікаційну інфраструктуру – ми пропонуємо найелегантніший та найлогічніший шлях до хмари
  • Накладіть та інтегруйте командну роботу наступного покоління на будь-яку існуючу інфраструктуру – ваші інвестиції ніколи не будуть марними
  • Скоротіть витрати та спростіть експлуатацію вашої комунікаційної інфраструктури, одночасно підвищуючи рівень адаптації та задоволеності користувачів
  • Створіть більш гнучкий, спільний і продуктивний колектив, який може працювати та спілкуватися будь-де

Портфоліо Atos Unify натхненне робочим місцем майбутнього. Зараз ми працюємо над розробкою інструментів і платформ, які дозволять завтрашнім працівникам і організаціям не тільки вижити, але й по-справжньому процвітати. Ми запрошуємо вас зробити наступний крок за допомогою рішень Atos Unify.

Atos Unify – стратегічна частина групи Atos

Atos Unify – це сімейство пропозицій і рішень для віддаленої та розподіленої роботи від групи компаній Atos

UCC є  частиною  близько €1B
лідера цифрової трансформації вартістю €12B

Оцінено“Лідер”
за версією провідних аналітиків

3,000+
патентів на інновації

2000+
акредитованих партнерів

c.40 Million
користувачів (сукупно)

‘Перший в галузі’
Розгортання 385 тис. користувачів

Новини

Блог

Історії успіху

Галузі промисловості

Інноваційні рішення для промисловості

Інноваційні рішення та послуги, спрямовані на задоволення специфічних промислових потреб інтелектуальних працівників, працівників передової лінії та робітників цехів – цифрове перетворення їхніх робочих місць в офісі, вдома чи в будь-якому іншому вертикальному бізнес-середовищі. Завдяки нашим галузевим хмарним сервісам ми пропонуємо відмовостійкі, безпечні рішення з гнучкими можливостями розгортання, а також організовуємо ландшафт ІТ та бізнес-додатків наших клієнтів.

У часи змін ефективні комунікації ще ніколи не були такими важливими

Цифровий світ стрімко насувається на нас. Енергетична та комунальна галузі стикаються з новими викликами та можливостями: вичерпні ресурси, зміна клімату, інтелектуальні операції, більш вимогливі та підключені клієнти. Комунікації є критично важливим фактором у відповіді на ці виклики.

Ви повинні бути завжди на зв’язку, завжди готові. Тримайте канали зв’язку відкритими – з клієнтами, регуляторами, працівниками, навіть з механічними та електронними системами.

Надійна, персоналізована комунікація ще ніколи не була такою важливою

Незалежно від того, чи створюєте ви змістовну взаємодію з клієнтами, чи надаєте командам правильні інструменти для співпраці та залучення, знання того, що ви інвестували в правильний комунікаційний фундамент, може мати вирішальне значення.

Залишайтеся поінформованими та рішучими цілодобово – і по всьому світу. Керуйте клієнтами, колегами, аналітиками та угодами одночасно.

Оптимізуйте клінічний робочий процес. Забезпечте кращий догляд за пацієнтами​.

Вирішуйте проблеми обміну медичною інформацією, співпраці та ефективності. Unify допоможе вам досягти цього завдяки оптимізації процесів, мобілізації персоналу та покращенню якості обслуговування пацієнтів.

Чи готові ви до промислової революції?

Що, якби ви могли краще стримувати витрати, скорочуючи час виходу на ринок? Допомогти командам співпрацювати по всьому світу так само тісно, як і за одним столом? Мінімізувати перебої у виробництві та миттєво реагувати на кризи? Що, якби клієнти дійсно знали, що ви їх чуєте?

Невпинно впроваджуйте інновації, підвищуйте якість, керуйте ланцюгами поставок, забезпечуйте безпеку працівників, захищайте прибуток. І слухайте. Завжди слухайте. Ми надаємо вам інструменти для співпраці, щоб зробити це можливим.

Розумне, стале та безпечне життя і робота

Надайте громадянам і працівникам можливість бути мобільними, щоб полегшити прийняття рішень і дати їм змогу швидко реагувати на нагальні події. Впроваджуйте нові підключені послуги та рішення для покращення клієнтського досвіду, використовуйте підхід, орієнтований на людину, покращуйте можливості для дистанційного навчання та забезпечуйте безпеку в різних сценаріях.

Підтримуйте зв’язок з громадськістю через усі канали та надайте своїм співробітникам можливість бути мобільними, полегшуйте процес прийняття рішень та забезпечуйте швидке реагування на невідкладні події.

Цифрова ера вплинула на декілька галузей більше, ніж на роздрібну торгівлю

Інтернет як платформа та цифровий інструмент суттєво вплинув на купівельну поведінку споживачів і змістив акцент з продукту на досвід. Комунікації відіграють значну роль у цьому досвіді.

Спілкування з вашими клієнтами так, як вони цього хочуть, забезпечує чудовий клієнтський досвід.

Живемо, працюємо, навчаємось у новому цифровому просторі

Під впливом мінливих потреб і поведінки споживачів, а також суспільних і екологічних проблем галузі телекомунікацій, медіа та технологій постійно змінюються.

Надаючи своїм клієнтам та їхнім клієнтам високомасштабовані рішення та гіперперсоналізований досвід, ви змінюєте спосіб життя, навчання, роботи та спілкування людей.

Вчасна доставка

Будь то люди чи продукція, все залежить від того, чи вдасться вчасно доставити їх з пункту А в пункт Б. Однак у складному світі, де так багато факторів можуть впливати на вашу здатність доставляти продукцію, оцінка ризиків та інформування всіх є важливими можливостями. Ефективна комунікаційна платформа має важливе значення.

Інформування клієнтів про статус доставки їхнього продукту чи послуги покращує їхній досвід.

Рішення

Інструменти для уніфікованих комунікацій та спільної роботи, що надають клієнтам бездоганні рішення для всього їхнього цифрового портфоліо

Рішення Atos Unify надають організаціям інструменти для комунікацій, які сприяють насиченому та змістовному спілкуванню через канали, платформи та засоби масової інформації для мобільної роботи в режимі реального часу та спільної роботи.

Завдяки хмарним технологіям ми надаємо безперебійну та безпечну послугу UCaaS за допомогою рішень, які об’єднують кілька мереж передачі голосу, відео та даних, підключених пристроїв і додатків в одну просту у використанні платформу, що дозволяє командам співпрацювати безпечно, ефективно та результативно – будь-де та будь-коли. Результатом є трансформація способу комунікації та співпраці на підприємстві, яка посилює колективні зусилля, заряджає бізнес енергією, підвищує задоволеність працівників та покращує бізнес-показники.

Дізнайтеся, як розкрити потенціал ваших віртуальних команд

Автономна або мережева програма для голосового зв’язку, або інтегрована з іншими комунікаційними програмами, Atos Unify OpenScape поєднує в собі надійність, безпеку та масштабованість операторського класу з функціями, необхідними вашому підприємству.

Забезпечте безпечний і масштабований зв’язок за допомогою нашого повного набору програмних платформ UC для будь-якого ІТ-середовища, голосового зв’язку та додатків.

Наскільки продуктивні ваші віртуальні команди?

Інструменти, якими користуються ваші команди для спільної роботи, повинні надавати їм швидкий доступ до потрібних людей з першої спроби, незалежно від того, де вони знаходяться, яким пристроєм користуються або в якій мережі перебувають.

Ми створили Atos Unify OpenScape Applications, щоб надати вашим командам необхідний набір комунікаційних можливостей для постійного зв’язку, швидкого реагування та безперешкодної співпраці в межах вашої організації та за її межами.

Зробіть свої команди нестримними

Обирайте з широкого спектру клієнтів для настільних комп’ютерів, мобільних телефонів і програмних телефонів, які вирізняються найкращими в галузі технічними рішеннями та економічно ефективним управлінням мережею.

Взаємодійте з клієнтами. Розбудовуйте свою організацію

Клієнти мають більше впливу та контролю над задоволенням своїх потреб, ніж будь-коли раніше. Те, наскільки добре ви їх знаєте, підтримуєте та цінуєте, має вирішальне значення для успіху організації.

Більше продуктивності, менше складності

Універсальне рішення Atos Unify OpenScape Business пропонує економічно ефективний спосіб прискорити зростання бізнесу за допомогою повної функціональності UC в єдиному, доступному та керованому рішенні.

Використовуйте IP-технології, щоб відкрити нові рівні співпраці та продуктивності для своїх співробітників і клієнтів. Atos Unify OpenScape Business простий у розгортанні та використанні.

Ми об’єднуємо працівників розумової праці, працівників переднього краю та самотніх працівників, організовуючи комунікаційний ландшафт відповідно до їхніх унікальних потреб

Ми об’єднуємо науковців, працівників передової та самотніх працівників, організовуючи комунікаційний ландшафт відповідно до їхніх унікальних потреб.

Забезпечуємо вашу цифрову трансформацію

Незалежно від того, чи потрібна вам традиційна сервісна підтримка корпоративного зв’язку, чи допомога в перетворенні наявного на рішення, яке покращить ваші бізнес-процеси та створить додаткову цінність для вашого бізнесу, ми готові допомогти вам.

Комунікації будь-де

Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації про Unify або відвідайте сайт​ unify.com