Sophos EDR тепер називається Sophos XDR

Сер 3, 2021 | News, Sophos

Sophos оголосили про інтеграцію EDR і XDR в єдину пропозицію без додаткових витрат для клієнтів.

У травні ми досягли кількох важливих стратегічних віх у нашій дорожній карті продукту. Це включало удосконалення в нашій пропозиції EDR, впровадження Sophos Data Lake і запуск розширеного виявлення і реагування (XDR) з інтеграцією з нашими міжмережевими екранами і продуктами електронної пошти.

Ці нові функції дають змогу нашим клієнтам досліджувати історичні події, навіть коли машину вимкнено, використовувати виявлення підозрілої мережі з брандмауера для дослідження підозрілих хостів, перевірки спроб фішингу та багато чого іншого. Групи пошуку загроз та ІТ-операцій скоротять час на їх виявлення, побачивши повнішу картину того, що відбувається в їхньому середовищі. Коли виявляється щось підозріле, розслідування проходять швидше і простіше, що скорочує загальний час відповіді.

Ми твердо впевнені, що зараз настав момент, щоб наші клієнти могли скористатися цими новими можливостями.

Сьогодні ми оголошуємо про інтеграцію EDR і XDR в єдину пропозицію.  Intercept X Advanced with EDR стане Intercept X Advanced with XDR, а Intercept X Advanced for Server with EDR стане Intercept X Advanced for Server with XDR. Клієнти Sophos MTR також автоматично отримають вигоду від цієї нової пропозиції без зміни цін.

Усі наявні клієнти EDR автоматично отримають функції XDR, а стандартне зберігання архівних даних у Sophos Data Lake буде збільшено з семи до тридцяти днів. Клієнти, у яких вже є EDR кінцевої точки або сервера, отримають більш зручні можливості – нові функції виявлення і реагування, а також додаткове зберігання даних. Будь-які клієнти EDR, у яких є брандмауер Sophos або Sophos Email, тепер зможуть скористатися перевагами видимості між продуктами. І найкраще для наших клієнтів – це те, що це буде безкоштовно! 

Терміни цієї зміни збігаються із закінченням продажу Central Endpoint Protection (CEP) і впровадженням Intercept X Essentials, що також спрощує наші пропозиції та посилює безпеку, яку ми забезпечуємо клієнтам.

Оригінал статті можете подивитися за посиланням​ Sophos EDR тепер називається Sophos XDR