Abitek уклав договір з вендором Flowmon щодо України/СНД

Компанія Abitek оголосила про поповнення свого портфеля.

Підписавши контракт з Flowmon, лідером ринку Центральної та Східної Європи в галузі ефективних рішень мережевої аналітики мережевих операцій і операцій безпеки (NetOps і SecOps), вона розширює свою лінійку рішень по всій Україні завдяки високопродуктивній технології моніторингу мережі та передовій поведінковій аналітиці. Нещодавнє придбання компанії Flowmon Networks дало клієнтам Kemp можливість поєднувати доставку застосунків і послуги безпеки з глибокою прозорістю мережі та автоматичним реагуванням на інциденти безпеки.

Протягом останніх років організації швидко впроваджували стратегії BYOD, IoT і хмарних технологій, щоб бути більш гнучкими й успішно масштабувати свій бізнес. Однак, крім незаперечних переваг, ці тенденції також призвели до появи нових прогалин у видимості мережі, посилюючи тиск на організації, які хочуть зберегти продуктивність, необхідну від їхніх цифрових середовищ. Надаючи розширену практичну інформацію щодо всіх мереж, швидке розгортання та просте налаштування, Flowmon допомагає приховати прогалини у видимості мережі та проактивно виявляти проблеми з продуктивністю і реагувати на них.

 

“Flowmon – це гідний актив у нашому портфелі, що приносить чудову цінність партнерам і клієнтам завдяки комплексному стеку рішень для моніторингу та діагностики продуктивності мережі (NPMD) і мережевого виявлення та реагування (NDR), включно з якісною технічною підтримкою”, – говорить Андрій Пінчук, СЕО ABITEK UKRAINE. “Ми раді розширити можливості, пропоновані клієнтам у сфері моніторингу та безпеки мережі й автоматичного реагування на інциденти”.

 

Розширення портфеля Abitek завдяки включенню рішень Flowmon NPMD надасть клієнтам, їхнім мережам і групам безпеки контроль над роботою застосунків завдяки підвищенню можливості спостереження і створенню сполучного каналу між застосунками та мережею. Керований машинним навчанням (ML) аналіз поведінки і виявлення аномалій (NDR) Flowmon забезпечує необхідне раннє виявлення найтонших вторгнень зловмисників до того, як вони матимуть негативний вплив.

 

“Ми дуже раді, що наш шановний дистриб’ютор включив продукти з портфеля Flowmon у свою пропозицію на ринку України. Мати підтримку місцевого дистриб’ютора – це важливо, особливо для партнерів і клієнтів, які тепер матимуть ідеальний набір інструментів для забезпечення доступності та функціональності їхніх ключових систем”, – говорить Дмитро Андриченко, Sales Executive Kemp Flowmon у Росії, Україні та СНД.

 

Рішення Flowmon вже доступні у портфелі дистриб’ютора.

Flowmon створює безпечне і прозоре цифрове середовище, в якому люди керують мережами незалежно від їхнього характеру і складності. Завдяки машинному навчанню, евристиці та розширеній аналітиці клієнти можуть підвищити продуктивність мережі та знизити ризики в приватній або загальнодоступній хмарі, і ЦОД. Забезпечуючи оптимізоване розгортання для будь-якого типу мережі, кращу на ринку підтримку і керівництво по використанню всередині продукту, Flowmon забезпечує найшвидшу окупність в галузі.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Олександр Солоний

T: +380 50 83 29 733

E: a.solonoi@smart-network.com.ua