Всі рішення, створені компанією Axtel, розроблені з урахуванням пріоритетності вимог користувачів щодо чіткого зв’язку та комфорту використання, а також з метою максимізації їхньої здатності досягати і перевищувати поставлені цілі.

Про Axtel

Axtel – світовий постачальник професійних комунікаційних рішень

Компанія Axtel, що базується у Варшаві, Польща, сьогодні є справжнім європейським виробником, який пропонує свої рішення по всьому світу. За час свого шляху до того, щоб стати глобальним постачальником високоякісних пристроїв, компанія Axtel набула багаторічного досвіду на ринку професійного зв’язку. Axtel виробляє високоякісні професійні комунікаційні рішення, орієнтовані на організації, для яких комунікація є центральним елементом бізнесу. Ми ставимо на перше місце потреби користувачів і комфорт, дозволяючи професіоналам досягати своїх цілей за допомогою чіткого двостороннього зв’язку за допомогою передових аудіотехнологій.

5 причин, чому компанії обирають Axtel

1. Великий досвід

Axtel Headsets has just recently celebrated its 16 year anniversary and continues to strive forexcellency in their efforts of establishing themselves as a globally recognized brand as well as aleader within its industry.
 
 

2. Європейські стандарти

Наша продукція виробляється в Європі, і ми приділяємо велику увагу ретельному моніторингу виробничого процесу для забезпечення найвищої якості. Це не тільки суворий контроль якості на кожному етапі виробництва, але ми також докладаємо постійних зусиль для швидкого та детального вдосконалення нашої продукції. Саме тому продукція Axtel відповідає найвищим стандартам якості, що застосовуються на різних міжнародних ринках.
 
 

3. Висока якість

Наша непохитна прихильність до якості є життєво важливою в усьому, що ми робимо. Ми докладаємо активних зусиль, щоб підтримувати високі стандарти якості протягом усього процесу проектування та виробництва. Ми робимо це у найефективніший спосіб, щоб гарантувати, що наш продукт буде доступним для величезної кількості споживачів і бізнес-професіоналів по всьому світу.
 
 

4. Співпраця

Колективна мета Axtel завжди полягала в тому, щоб надавати надійні продукти, які повністю підтримують кожного користувача у веденні його бізнесу. Ось чому ми пишаємося тим, що сертифіковані та сумісні з рішеннями найвідоміших брендів у телекомунікаційній галузі.
 

5. Наші партнерські відносини

Axtel співпрацює зі стратегічними партнерами по альянсу, щоб гарантувати, що наші продукти легко розгортаються і повністю сумісні з більшістю їхніх рішень.

Рішення

Рішення для працівників, які працюють вдома та віддалено

Найкращі рішення для домашніх
та віддалених працівників

Співробітники, які працюють вдома, мають такі ж потреби, як і ті, що працюють в офісі компанії. Їм потрібні технологічні рішення, які здатні відфільтрувати навколишні шуми і дозволять їм повністю зосередитися на своїх комунікаційних завданнях.

Віддалені працівники також потребують високого ступеня універсальності своїх пристроїв і повної сумісності з їхніми улюбленими апаратними та програмними середовищами.

Гарнітури Axtel: Кришталево чистий звук
Зв’язок у будь-якому місці

Гарнітури Axtel Headsets розроблені для того, щоб надати працівникам, які працюють на дому, засоби для ефективного та професійного спілкування незалежно від їх робочого середовища. Вони забезпечують кришталево чистий зв’язок і усувають всі можливі спотворення звуку між відправником і одержувачем. Високоякісні мікрофони та навушники оснащені новітніми технологіями для зменшення шуму, а якість збірки гарантує комфорт для найвищого рівня зосередженості користувачів під час дзвінків.

Продукція

Axtel – це світовий бренд, який спеціалізується на виробництві професійних USB-гарнітур​.

Axtel, європейська компанія, що базується в Європі, постачає комунікаційні рішення, призначені для кол-центрів та офісів. Потреби та очікування наших користувачів є нашим пріоритетом номер один протягом усього процесу проектування. Ми прагнемо створювати гарнітури для телемаркетингу, які полегшують роботу наших клієнтів на найбільш оптимальному рівні. Використовуючи переваги сучасних технологій, ми зосереджуємося на тому, щоб додати більше достовірності вашим діловим розмовам.

Чому варто обрати Axtel?

  • Цифрова обробка сигналу
  • Автоматичне регулювання посилення
  • Покращена якість звуку
  • Мікрофон з функцією шумозаглушення
  • Монофонічна та бінауральна версії
  • Надлегка та зручна конструкція
  • Технологія акустичного захисту
  • Удосконалене шумозаглушення
 

Axtel – європейський бренд зі світовим ім’ям, що виробляє ІКТ-обладнання, зокрема веб-камери для ноутбуків і комп’ютерів

Axtel спеціалізується на виробництві ІКТ-обладнання, призначеного для телекомунікацій, особливо на виробництві професійних гарнітур, IP-телефонів та HD-вебкамер.

Незважаючи на те, що компанія походить з Європи, її продукція використовується по всьому світу. З самого початку Axtel орієнтується на потреби та побажання своїх клієнтів, прагнучи створювати функціональні пристрої найвищої якості. Враховуючи очікування ринку та клієнтів, на початку 2020 року було випущено першу HD веб-камеру Axtel для ноутбуків та комп’ютерів. Це був крок до створення лінійки професійних HD веб-камер Axtel.

AX-2K Business Webcam

AX-4K Business Webcam

AX-4K Video Bar

AX-FHD Portable Video Camera Conference Speaker

AX-FHD Webcam

AX-FHD WEBCAM PRO

Axtel – світовий виробник професійних VoIP-телефонів​.

Компанія Axtel, що базується в Європі, спеціалізується на виробництві професійних високоякісних VoIP-телефонів. Наша відданість якості звуку, надійності та максимальному комфорту забезпечила нам багатий асортимент продукції та клієнтів по всьому світу. Оскільки технології постійно змінюються, вдосконалюються і розвиваються, щоб задовольнити потреби користувачів, телефонна індустрія також повинна розвиватися. Після довгих роздумів, обговорень та участі дизайнерів і менеджерів по продукту, компанія Axtel використовує технологію VoIP для прем’єри нової ексклюзивної лінійки інтуїтивно зрозумілих IP-телефонів.

AX-200

AX-300G

AX-400G

AX-500W

AX-46 Expansion Module

Аксесуари

Кабелі

Змінні аксесуари

Інші

Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації про Axtel або відвідайте сайт axtelworld.com