Dallmeier за 100 секунд

Про компанію

Бачити більше

Компанія Dallmeier є єдиним виробником, усі розробки та виробництво всієї техніки, а також її окремих компонентів, відбувається в Німеччині. Сюди входить увесь асортимент продукції – від камер і пристроїв зберігання та передавання відеозображень до систем інтелектуального відеоаналізу і навіть індивідуально настроюване програмне забезпечення для керування системами безпеки.
Якість від Dallmeier, зроблено в Німеччині!

Dallmeier володіє більш ніж 35-річним досвідом формування, передавання та запису відеозображень, а також створення технологій оброблення та візуалізації зображень – є піонером новітніх CCTV/IP рішень у всьому світі. Ці фундаментальні знання використовуються при розробці інтелектуального програмного забезпечення і при створенні високоякісних технологій для створення камер і пристроїв відеозапису, що дає змогу компанії Dallmeier пропонувати ринку не тільки автономні системи, а й комплексні мережеві рішення аж до великомасштабних проєктів з компонентами, які ідеально підходять один одному. Починаючи з часу свого заснування компанія орієнтувалася на власні інноваційні розробки та найвищу якість і надійність їх реалізації.

Упродовж багатьох років своїми новими розробками та незвичайними інноваціями неодноразово давав Dallmeier новий імпульс ринку безпеки. Перший у світі відеорекордер, наприклад, який запровадив цифровий запис для всієї індустрії відеоспостереження понад 25 років тому, прийшов із компанії Dallmeier. Впровадження запатентованої мультифокальної системи Panomera® справило такий же революційний ефект, відкривши нову еру в галузі. Ця унікальна технологія здійснює революцію на ринку забезпечення безпеки і відкриває абсолютно нові можливості для забезпечення збереження активів, для оптимізації бізнес-процесів і забезпечення громадської безпеки. Це, а також великий досвід у сфері відеоспостереження та IP-технологій, дали змогу компанії посісти лідируючі позиції на міжнародному ринку цифрових систем відеоспостереження.

www.dallmeier.com
www.panomera.com