Kemp додав можливості NPMD у балансувальник навантаження з інтеграцією технології Flowmon.

Балансувальники навантаження Kemp тепер можуть керувати всіма рівнями мережі, а не тільки L4-L7.

Сьогодні Kemp оголошує, що всі його балансувальники навантаження LoadMaster тепер включають можливості моніторингу та діагностики продуктивності мережі (NPMD) лінійки продуктів Flowmon, які вони придбали в листопаді 2020 року. Додавання власних можливостей flow-експорту дає Kemp унікальну можливість керувати та контролювати роботу всього застосунку на всіх рівнях мережі.

“Ми придбали Flowmon у листопаді, і зазвичай компаніям потрібно кілька років, щоб почати разом приносити користь клієнтам”, – сказав Пітер Мелеруд, співзасновник і директор стратегічного розвитку Kemp. “Ми зробили це за кілька місяців. У нас фантастична команда розробників з боку Flowmon, а з боку Kemp – експерти рівня L7. Ми обидва використовуємо одні й ті самі можливості Linux, але залишалося з’єднати всі точки”.

Пітер пояснив, що унікальність того, що Kemp тепер може запропонувати, випливає як з нюансів технології Flowmon, так і завдяки синергії, створюваній інтеграцією з балансувальниками навантаження LoadMaster.

“Основна ціннісна пропозиція Flowmon на ринках NPMD і NPMR (виявлення та реагування), які вони обслуговують, походить від зондів, які розміщуються в мережі для обробки інформації та перегляду класичних індикаторів продуктивності мережі – основний функціонал NPMD”, – сказав він. “Потім вони накладають поверх цього деякі модулі, які є відносно унікальними, зокрема модуль виявлення аномалій з компонентами AI і складний компонент NDMR. Для них це набирає обертів”.

Однак тут є ще один відмінний елемент.

“Зазвичай NPMD тяжіє до аналізу flow-потоку або повного захоплення пакетів, що дуже дорого, – сказав Мелеруд. “Зазвичай є одна з цих функцій. Ми ж робимо і те, і інше. Починаємо з аналізу потоку, а при виявленні певних аномалій переходимо до повного захоплення пакетів із суворою аналітикою. У цьому відмінність”.

Додавання Flowmon NetFlow/IPFIX Exporter до балансувальників навантаження LoadMaster як стандартного компонента дає змогу Kemp збирати дані телеметрії про весь мережевий трафік, що проходить через LoadMaster, та експортувати їх до Kemp Flowmon Collector для аналізу та візуалізації.

“Kemp традиційно являє собою продукт для рівнів L4-L7, тому що балансувальники навантаження знаходяться на рівні L3 і покривають шари L4-L7”, – сказав Мелеруд. “Балансувальникам навантаження і ADC складно отримати повну картину. Що ми хочемо зробити, так це зібрати все це в єдиний комплексний набір продуктів і знати, що відбувається на рівнях L2-L3, щоб побачити повну картину. Це вимагає дуже глибокої співпраці між різними рівнями мережі, і інтеграція Flowmon дає нам змогу це зробити. Ми взяли можливості продукту Flowmon і впровадили їх у наш ADC. Потім ми можемо проаналізувати його за допомогою інформації Loadmaster, яку ми підключаємо через рівень додатків і підключаємося до Collector.

“Ніхто більше цього не робить”, – підкреслив Мелеруд. “Це неймовірно”.

Клієнти та партнери звикли збирати різні інструменти разом, і Мелеруд сказав, що проблема виведення цього на ринок полягатиме в тому, щоб показати їм, що їм більше не потрібно робити це таким чином.

“Важко першим вийти на ринок із чимось, чого від вас не чекають”, – сказав він. “Наше перше завдання – навчити ринок. Більшість клієнтів звикли купувати балансувальники навантаження та інструменти NPM окремо, а не в одному місці. Нам показати ринку, що це найкращий підхід”.

Можливості телеметрії впроваджуються простою активацією як функції в балансувальнику навантаження.

“Рішення дуже модульне, і за необхідності ви можете купити додаткові зонди”, – сказав Мелеруд.

Мелеруд сказав, що нова пропозиція відкриє безліч можливостей для партнерів Kemp, і підкреслив її важливість для ринку MSP.

“Багато з них зосереджені на забезпеченні видимості мережі”, – сказав він. “Для інших, особливо MSP, це дає їм змогу відстежувати розгортання клієнтів і об’єднувати пропозиції наших постачальників послуг, поєднувати їх із продуктивністю мережі та NDR і надавати справді чудовий пакет для управління та контролю всього AX”.

Джерело: channelbuzz.ca