Swivel Secure

  • Провідний світовий постачальник рішень для аутентифікації

  • Глобальний: знаходиться в більш ніж у 53 країнах.

  • Лідери в інноваціях: понад 20 світових патентів

  • Удостоєний нагород журналу SC і журналу Cyber Defense *(2017, 2018, 2019)

  • Довіра з боку тисяч організацій – від уряду до банківських установ

Чому Swivel Secure?

Swivel Secure – лідер індустрії в рішеннях аутентифікації. Компанія була заснована в 2001 році і до сьогоднішнього дня Swivel Secure захищає тисячі організацій більш ніж у 53 країнах світу.
Продукт AuthControl Sentry®, був відзначений безліччю нагород і надає розширену автентифікацію MFA разом з технологією Single Sign-On на основі RBA і запатентованою технологією PINsafe®, для безпечної автентифікації всіх додатків, як cloud так і on-premise.

AuthControl Sentry®

Основні Функції

Рішення повністю задовольняє всім архітектурним вимогам, водночас максимально забезпечує інтеграцію з широким набором функцій аутентифікації.

Незалежно від того, чи використовуєте ви мобільний застосунок або біометричний зчитувач відбитків пальців, AuthControl Sentry® зарекомендував себе як одне з найкращих рішень у цій царині кібербезпеки.

Багатофакторна аутентифікація (МФА)

Багатофакторна автентифікація (МФА) – метод підтвердження користувача, у якому доступ до системи можна отримати тільки після надання двох і більше факторів для автентифікації:
Інформація (те, що знає тільки користувач), пристрій (те, що є тільки у користувача), тощо.

Технологія єдиного входу
(SSO – Single Sign On)

Користувачам надається можливість доступу до всіх додатків за допомогою аутентифікації єдиного входу – SSO.

Risk-based authentication (RBA)

Забезпечує інтелектуальну автентифікацію, що оптимізує безпеку для користувача, пристрою та застосунку. Використовуючи систему, засновану на певних пунктах, функція RBA автоматично запитує відповідний рівень автентифікації для доступу до додатків.

Концептуальна схема вирішення