Sophos купує Capsule8

Сер 2, 2021 | News, Sophos

Що це означає для партнерів Sophos.

Раніше компанія Sophos зробила дуже захоплююче оголошення про придбання Capsule8. Capsule8 – піонер і лідер ринку в галузі виявлення та захисту Linux. Вони призначені виключно для розробки засобів безпеки Linux, що забезпечують глибоку видимість локальних і керованих хмарних робочих навантажень.

Придбання Capsule8 – ідеальний момент для партнерів Sophos. Використання хмарних платформ значно зросло за останні роки, і пандемія ще більше прискорила перехід від локальних серверів до робочих навантажень хмарних серверів. Фактично, Linux зараз є домінуючою операційною системою для серверних робочих навантажень. Тому не дивно, що зловмисники адаптують свої підходи до атак на ці системи, і чому в Sophos продовжують приділяти увагу захисту клієнтів від цієї зростаючої загрози.

Партнери Sophos тепер зможуть орієнтуватися на додаткових клієнтів, яким потрібна високопродуктивна і з низьким навантаженням пропозиція Linux. Це також відкриє більше можливостей для залучення організацій, яким потрібна найкраща у своєму класі безпека від одного постачальника для всіх своїх операційних систем.

Команда інженерів уже зайнята плануванням інтеграції технології Capsule8 в екосистему адаптивної кібербезпеки Sophos (ACE), забезпечуючи потужний захист серверів Linux і хмарних контейнерів із низьким навантаженням. Планується поетапний запуск, який дасть змогу інтегрувати продукт Capsule8 в основну технологію, починаючи з наступного року. Продукти та послуги, які виграють від технології Capsule8, включають:

  • Intercept X Advanced with XDR – забезпечення більш повного виявлення і відповіді (EDR і XDR) у Windows, Linux і контейнерах
  • Intercept X server protection – додавання високопродуктивного захисту Linux із низьким рівнем впливу
  • Sophos Managed Threat Response (MTR) and Rapid Response services – скорочують час, необхідний аналітикам для виявлення загроз, пов’язаних із системами Linux, і реагування на них.

Ми раді додати в Sophos найкращий у світі захист Linux. Слідкуйте за оновленнями.

Оригінал статті можете подивитися за посиланням Sophos Acquires Capsule8